پاکت سه طرف دوخت (زیپدار)
دسامبر 17, 2020

پپپ

 

پاکت ایستاده زیپدار

پاکت های ایستاده محكم و با دوام هستند و به صورت انبوه و هم سفارشی تولید می شوند. قابلیت بسته بندی انواع محصولات را دارند، كه شامل انواع خشکبار، برنج، سبزيجات، پاستا و نان، چای، قهوه، غلات صبحانه، پودر های كيك، شكر، نمك، ادويه ها، اسنك، آجيل، غذاى حيوانات، آرد، پودرهاي پروتئین، مواد آرايشی و بهداشتی، ميوه هاي خشك شده، محصولات ارگانيك، كودها، مواد شيميايی و… می باشد.

ارسال به تمام نقاط ایران و حتی کشورهای خاورمیانه، آسیا و اروپا داریم.

این پاکت ها برای محصولاتی که باید در قفسه و یا ویترین فروشگاه ها برای عموم نمایش داده شوند بسیار مناسب بوده و بسیار راحت بسته بندی می گردند، مدل های زیپ دار آنان قابلیت نگهداری انواع محصولات را در داخل خود حتی پس از خرید را دارا می باشند.

کلیه پاکت ها قابلیت اضافه کردن زيپ یا گره مخصوص برش (V-notch) را دارا می باشند.

پاکت ها در اندازه ها، رنگ ها و با فیلم های مختلف بسته به سفارش مشتری قابل تولید هستند.

همچنین ما خدمات چاپ برروی پاکت ها را برای تمامی تولیدات خود انجام می دهیم.

 

پاکت زیپدار متالایز

این نوع پاکت ها از جنس سلفون متالایز می باشند که به دلیل وجود پودر فلز آلومینیوم در آن ها به رنگ نقره ای می باشند. البته ورق های متالایز را می توان بر اساس سفارش مشتری به رنگ های گوناگون از جمله طلایی تولید کرد.

پاکت کرافت زیپدار:

 این پاکت ها که به رنگ کاهی یا نخودی می باشند از نوعی کاغذ مخصوص به نام کاغذ کرافت تهیه می شوند. پاکت های کرافت غالبا جهت بسته بندی خشکبار و مواد غذایی خشک شده مورد استفاده قرار می گیرند و امکان چاپ و تعبیه پنجره روی آن ها وجود دارد.


پاکت زیپی پلاستیکی (شفاف):

 امکان رویت محتویات درون پاکت های شفاف را می توان از مهم ترین ویژگی های آن دانست. پاکت های پلاستیکی در اکثر موارد به صورت چاپدار سفارش داده می شوند که در این صورت مواد چاپ روی لایه بالایی که از جنس سلفون OPP است قرار می گیرد تا مستقیما با ماده غذایی در تماس نباشد. نوع کاملا شفاف و بدون چاپ پاکت های پلاستیکی را نیز می توان برای مواد غذایی فله و بسته بندی های خانگی استفاده کرد.

پاکت زیپدار پنجره دار:

پنجره را می توان در ابعاد و اشکال گوناگون روی انواع جنس های پاکت زیپدار تعبیه کرد. وجود پنجره شفاف در پاکت های پنجره دار امکان مشاهده محتوای داخل بسته بندی و اطمینان از کیفیت محصول را برای مشتری فراهم می کند.

گوشه ها


  • استاندارد
  • گرد شده
 

گالری تحقق

 

اطلاعات بیشتر

پاکت های ایستاده زیپ دار دارای زیپ و گاست، بوده و هنگام پر شدن کاملا به شکل ایستاده در می آیند و می توانند در طبقات فروشگاه ها یا قفسه های خانگی به عنوان نگهدارنده نهایی محصول مورد استفاده قرار گیرند. داشتن زیپ در این پاکت ها به مصرف کننده هایی کمک می کند که بعد از هربار استفاده، بتواند درب پاکت را به طور کامل ببندد و کیفیت محصول باقی مانده را حفظ نمایند. تعبیه گاست در کف این پاکت، باعث حجیم شدن فضای داخل پاکت شده و به شما اجازه می دهد حجم و وزن بیشتری از محصول خود را بسته بندی کنید.


100 کارت - تومان 19

250 کارت - تومان 59


500 کارت - تومان 49

1000کارت - تومان 69


2000 کارت - تومان 399

5000 کارت - تومان 469


10000 کارت - تومان 589

20000 کارت - تومان 850


لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.